AA Lease

Ons team staat altijd voor je klaar

Samen werken wij aan één doel: de klant en de leaserijder optimaal van dienst zijn. En? Ben je benieuwd naar ons team van professionals?

Hans de Boer 
Directeur
h.deboer@aalease.nl

Marijn Bakker
Commercieel Directeur
06 – 57 38 57 62
m.bakker@aalease.nl

Ewout de Graaf
Operationeel Directeur
06 – 22 66 72 81
e.degraaf@aalease.nl

Mariëlle Kok 
Financieel Directeur
06 – 23 34 89 90
m.kok@aalease.nl

Jan Olivier Esser
Leaseadviseur buitendienst
06 – 23  97 56 51
j.esser@aalease.nl

Ivo Boom
Leaseadviseur
06 – 82 73 96 04
i.boom@aalease.nl

Dominique van Duijn
Sr. Leaseadviseur binnendienst
078 – 633 83 22
d.vanduijn@aalease.nl

Sven Jansen
Leaseadviseur binnendienst
078 – 633 83 21
s.jansen@aalease.nl

Jeroen van den Berg
Leaseadviseur binnendienst
078 – 633 83 31
j.vandenberg@aalease.nl

Twan Jerphanion 
Leaseadviseur binnendienst
078 – 633 83 35
t.jerphanion@aalease.nl

Gerco Morée
Leaseadviseur binnendienst
078 – 633 83 14
g.moree@aalease.nl

Francis Ruitenberg
Management Assistent
078 – 633 83 20
f.ruitenberg@aalease.nl

Mitchel Jacob
Coordinator Contractbeheer & Inkoop
06 – 30 00 81 81
m.jacob@aalease.nl

Aron de Haan 
Medewerker Contractbeheer
078 – 633 83 41
a.dehaan@aalease.nl

Andy Bron 
Medewerker Contractbeheer
06 – 30 29 89 89
a.bron@aalease.nl

Esther Bremmer
Medewerker Contractbeheer
078 – 633 83 43
e.bremmer@aalease.nl

Lisa Bergenhenegouwen
Medewerker Contractbeheer
078 – 633 83 47
l.bergenhenegouwen@aalease.nl

Lisa Müller
Medewerker Inkoop & Afleveringen
078 – 633 83 69
l.muller@aalease.nl

Sven Groesbeek
Coördinator Operations
078 – 633 83 13
s.groesbeek@aalease.nl

Robert Kraaijeveld
Medewerker Operations
078 – 633 83 15
r.kraaijeveld@aalease.nl

Yola Wojtaszek
Medewerker Operations
078 – 633 83 12
y.wojtaszek@aalease.nl

Tomas aan de Wiel 
Controller
06 – 12 99 18 19
t.aandewiel@aalease.nl

Angelique de Geus 
Medewerker Administratie
078 – 633 83 51
a.degeus@aalease.nl

Christien Schilt 
Medewerker Administratie
078 – 633 83 53
c.schilt@aalease.nl

Hilde Pickart 
Medewerker Administratie
078 – 633 83 54
h.pickart@aalease.nl

Calvin de Haan
Projectmanager
06 – 13 57 91 31
c.dehaan@aalease.nl

Rebecca van de Werp
Marketing & Communicatie
06 – 82 94 21 89
r.vandewerp@aalease.nl

Monique Labrijn 
Telefoniste/Receptioniste
078 – 631 13 12
m.labrijn@aalease.nl

Monic van der Wee
Telefoniste/Receptioniste
078 – 631 13 12
m.vanderwee@aalease.nl